Jdi na obsah Jdi na menu
 


Informace - listopadové

11. 11. 2007
(vybráno z elektronické pošty)
Obrazek
     Posílám i touto cesto (možná opakovaně) pozvánku na listopadové setkání členů a příznivců naší výtvarné skupiny. Možná někomu dojde pozvánka i poštou, ale nebylo jich mnoho vytištěno. Jsme skromná (= úsporná) organizace. Tak zveme všechny, které sami dale pozvete (vytisknout si už ale musíte sami). Trochu nouzově - ale podařilo se mi vytisknout několik kusů plakátů (A4 i A3) pro rozmístění po městě. Tak snad i nějaká osvěta mezi koječáky bude. Podaří-li se nějak zajistit dataprojektor bude snad i nějaký vzpomínkový film. Byl bych moc rád, kdyby se to podařilo, i když vysloveně filmový večer z toho dělat nebudeme.  Nějaké občerstvení snad v rámci kojeckého jádra dáme dohromady. Případně se pak následně na to složíme (alespoň minimální repre-fond nám zatím chybí).
     Rozeslání pozvánek představitelum města, čestným členům i nepřiinternetovaným signálníkům proběhlo ve spolupráci s MěKS. Doufám, že tímto bude účast alespoň v rozsahu loňském zajištěna. Vlastní program necháváme pootevřený i všem Vašim aktivitám. Poněvadž se však vidíme přeci jen zřídka, nebylo by špatné, vzít si sebou pár aktuálních vlastních prací a uspořádat i malou (pro nás a pro příchozí) jednoodpolední výstavku - "na stolech". Popřemýšlejte a něčím se vzájemně překvapme.  
     Píši dnes narychlo - čekají mne v práci minimálně 2 až 3 týdny výjezdů po všech končinách republiky, proto nemohu už v Kojetíně sám mnoho zařídit.  Sám jsem k dispozici jen virtuálně - na mobilu.
     Předpokládám, že v průběhu setkání si budeme moci podiskutovat i o možných aktivitách Signálu pro rok příští (výstavy, iniciovaná výtvarná soutěž pro žáky a studenty, asi i nějaké klubovní příspěvky, dokončení filmu p. Svat. Spáčila o fotografii, stále zůstává i nedopsaná kronika, doplnění webových stránek a jiné velké cíle ... ? )
     Máte-li mezi sebou nějaké další kontakty - šiřte tyto signály Signálu dále - ať jsme všichni v obraze!
-jk-
 
PS:
ObrazekJarek Hebnar má letos vystavovatelsky plodný rok. Podílí se svými snímky na další výstavě  v KM (Zemědělský výzkumný ústav, Havlíčkova 2787). Zahájení  v ÚT - 20.11 ve 14°° hod. Pozvánka je k dispozici po klinutí na obrázek vlevo.