Jdi na obsah Jdi na menu
 


informace - zářiové

23. 9. 2007
  • na MěKS bylo dohodnuto opakované uspořádání setkání Signálu-64 a jeho příznivců - termín, kdy je volno (opět v sále pod jevištěm Sokolovny) vyšel na SOBOTU 24. LISTOPADU tohoto roku. Další detaily zatím nedohodnuty. Věřím, že vám (zejména přespolním) vyjde trochu volna  a srazíme se v hojném počtu
  • nějaké obrazy a fotky na Pivovar byly použity - zbytek je uložen v klubovně, zatím jsem více informovat zainteresované a přespolní nestačil. Asi nám to zbude také na ono předmikulášské setkání.
  • klubovna se pomalu zabydluje - ale protože i v Kojetíně se nás pár spíše míjí - nevznikla z toho zatím žádná pravidelnost.  V klubovně bývám některé úterky v podvečer - minimálně to první v měsíci. A jinak dle potřeby a vzájemné dohody. Bude tam nutno asi uspořádat zejména přemístěné archívní materiály a připravit  se na další výstavy. S poslední výstavou byla docela honička!!
  • Výstava fotek J.Hebnara bude prodloužena (viz přílož. letáček)
  • Na příští rok je třeba naplánovat výstavy další. Vazba na plán MěKS Zatím předpokládáme např. spol. výstavu mladších členů (členek) - tuším, že v jarním termínu ??
  • na web stránkách http://www.kojetin.cz/meks/meks_soubory_s64_clenove-skupiny.php zatím stále schází stručné informace o některých členech skupiny. Máte-li někdo k disposici poznámky k doplnění těchto stránek - jsou velmi vitané. Zašlete nebo se domluvíme na srazu v klubovně či jiném kulturně-výčepním stánku.
  • Tyto stranky o skupině http://www.signal64.estranky.cz/ - bych zatím ponechal jen pro nás - pro interní komunikaci. (Jsou zdarma, a proto mají omezenou kapacitu). Mám však do nich snadný přístup.  Jejich změna je ale možná a úpravy docela potřebné  ...?  ... nebyl na to zatím čas. Nějakou drobnou prezentaci prací bychom zde měli mít také. Věřím, že Vaše návrhy se urodí.
  • Máte-li povědomost o e-mailových kontaktech na další členy, kandidáty, příznivce či dokonce možné donátory, sdělte mi kontaktní údaje - rozšíříme rozdělovník a adresář. Zatím informace rozšiřujte mezi dalšími nepřisíťovanými spoluvýtvarníky, a to všemi dostupnými cestami. Mailem jsem Vám zaslal též seznam dosud známých kontaktů, zpracovaný spol. s MěKS o prázdninách.     

   

 -jk-

 

Náhledy fotografií ze složky TOULKY PŘÍRODOU